Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Jak się skutecznie spełniać i kreować dla siebie to, na czym nam zależy?

11/05/2024

Warsztaty: 11-12.05.2024 Bielsko-Biała + online

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                           Uwaga! Warsztaty odbędą się w formie hybrydowej stacjonarno-internetowej. Będzie można w nich uczestniczyć zarówno na miejscu w                                                         Bielsku-BIałej, jak i w formie online (przez internet na platformie ZOOM). Warunkiem uczestnictwa online jest dokonanie wpłaty w wysokości                                             350 zł z dopiskiem "Warsztaty 11-12.05.2024" (dane konta są podane poniżej). 

 

                                           W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach.

                                          

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?:

 • Dowiesz się, na czym polega prawo kreacji
 • Dowiesz się, dlaczego kreacja czasem się realizuje, a czasem nie
 • Dowiesz się, jakie są trudności w kreowaniu dla siebie
 • Nauczysz się, jak skutecznie kreować dla siebie
 • Nauczysz się, jak pozbywać się blokad i oporów przy kreowaniu dla siebie
 • Nauczysz się, jak stawiać swoje potrzeby i marzenia na pierwszym miejscu i czuć się z tym dobrze
 • Spędzisz weekend z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

Zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to osiągnąć.  

 

Warsztaty obejmują:

 • wykłady teoretyczne;
 • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
 • sesje regresywne (sesje Logresingu®)


TEMATYKA ZAJĘĆ:

Te zajęcia otwierają cykl zajęć, jakie zamierzam poprowadzić, dotyczących sztuki świadomej i skutecznej kreacji dla siebie, a co za tym idzie – spełniania się.

Zacznijmy od podstaw. Prawo kreacji mówi, że to, na czym się koncentrujesz, wzrasta, nabiera mocy i w końcu się materializuje.

Pozornie brzmi łatwo i wydaje się łatwe nie tylko w zrozumieniu, ale także w realizacji. No bo cóż w tym trudnego skupić się na celu?

A teraz zapytam Ciebie:

W jaki sposób skupiasz się na swoim celu? Ustalasz ze sobą, czego chcesz, potem podejmujesz jakieś działania w tym kierunku, by osiągnąć swój cel  i następnie oczekujesz, aż on się w końcu zmaterializuje w Twoim życiu?

A może odkładasz go na później, bo jeszcze nie teraz, bo mnie nie stać, bo nie jestem gotów, bo mam ważniejsze rzeczy do roboty, np. spełniać oczekiwania różnych ludzi, a swoje cele ogarnę potem?

W pierwszym przypadku wydaje się wszystko ok. Jednak tylko pozornie. Skupiając się na oczekiwaniu, a nie na wdzięczności i zadowoleniu, nawet jeżeli Twój cel nie jest jeszcze osiągnięty - uczysz swój umysł żyć w oczekiwaniu, a nie w poczuciu zadowolenia i spełnienia. A czekać można w nieskończoność. To prosty przykład na to, że warto gruntownie i szczegółowo poznać prawa kreacji, gdyż tylko w ten sposób nauczysz się właściwie z nich korzystać. Pamiętaj – diabeł tkwi w szczegółach. Przez brak znajomości tych szczegółów wielu ludziom kreacja nie przynosi zadowalających efektów. Dopiero poznanie wszystkich jej aspektów daje możliwość skutecznego  kreowania tego, co jest dla nas ważne.

Drugi przypadek opisany przeze mnie też jest bardzo ważny. Jeżeli chcesz, by Twoja kreacja działała, to musisz mieć w sobie przekonanie, że dla Ciebie Ty i Twoje cele są najważniejsze.

Brzmi to egoistycznie?

Tak, to jest zdrowy egoizm. Jednak kiedy stawiam siebie na pierwszym miejscu, to nie przeszkadza mi to przecież współpracować z innymi ludźmi, pomóc im czy zrobić czegoś dla nich. Lecz zawsze zadbam również o siebie, a w specyficznych sytuacjach zawsze w pierwszej kolejności zadbam o siebie.

Kreacja podporządkuje się zawsze naszemu systemowi wartości. Jeżeli drzemią w nas misyjne zapędy stawiania innych ludzi i ich oczekiwań na pierwszym miejscu, to zawsze sytuacja tak się ułoży, że oczekiwania innych będziemy realizować, a nasze wciąż odkładać i odkładać. Co więcej, podczas kreowania dla innych ludzi efekty będą przychodziły szybko i mogą być one nawet spektakularne, zaś w przypadku kreowania dla siebie pojawią się blokady, opory i nic z nasze kreacji nie wyjdzie.

W naszej podświadomości może istnieć wiele wzorców i mechanizmów, którymi kieruje się ona w procesach kreacji, a które utrudniają lub wręcz uniemożliwiają nam realizowanie naszych własnych celów. Trzeba rozpoznać te intencje i mechanizmy i uwolnić się od nich, inaczej będą one przeszkadzać nam w skutecznym kreowaniu tego, co chcemy mieć dla siebie.

Żyjemy tutaj na tej ziemi i rozwijamy się na niej. Żyjąc tutaj, każdy z nas ma absolutne prawo realizować się i spełniać. Nie musisz czuć się odpowiedzialny za innych, za ich los, za ich poziom życia. Pozwól im, by sami zajęli się uzdrawianiem swojego życia i wzięli sprawy w swoje ręce. Przecież oni mają takie same możliwości kreowania jak Ty, jedyna różnica jest taka, że z nich nie korzystają. Oczekują natomiast, że ty użyjesz swoich umiejętności, poświęcisz swój czas i energię, by zająć się ich sprawami, nawet własnym kosztem.

Pamiętaj – Ty jesteś dla siebie najważniejszy. Jeśli chcesz, to pomagaj innym, ale mądrze, tak, by nigdy się nie poświęcać.

Naucz się kreować, realizować swoje cele i spełniać się zarówno wtedy, gdy pomagasz też innym, jak i wówczas, gdy nikomu nie pomagasz i skupiasz się przede wszystkim na własnych celach i rozwoju. Wtedy wszystko wygląda inaczej.

Żyjesz tutaj dla własnego szczęścia i spełnienia – nigdy o tym nie zapominaj.

 

MIEJSCE ZAJĘĆ:

 

Dla uczestników stacjonarnych - Studio HELIOS, ul. Widok 1B, Bielsko–Biała

 

Dla uczestników online:

 1. Zajęcia będą prowadzone na platformie ZOOM.
 2. Zgłoszenie swojego uczestnictwa online proszę wysłać mailem na adres ezotericuss@post.pl
 3. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie link z zaproszeniem na warsztaty - zaproszenie przyjdzie na e-mail, z którego zostało przysłane zgłoszenie.
 4. Zaproszenia będę wysyłał najpóźniej w piątek wieczorem. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.
Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z   Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00

 

Plan zajęć

Sobota:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa (obiad dla chętnych, nie wchodzi w cenę zajęć)

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + sesje Logresingu® (regresje) w parach między uczestnikami stacjonarnymi. Uczestnicy online będą mogli ew. dobrać się w pary do sesji z innymi uczestnikami online (wg własnego uznania). W sesjach online mogą uczestniczyć tylko osoby mające doświadczenie w regresjach.

 

Niedziela:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa (obiad dla chętnych, nie wchodzi w cenę zajęć)

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + grupowa sesja prowadzona przez Dariusza Logę (w przypadku uczestników online w sesji mogą brać udział tylko osoby mające doświadczenie w regresji)


Inwestycja: 350 zł od osoby

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł za noc).

 

Na warsztaty proszę wziąć luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. 

Informacje i zapisy:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa online jest:

1) Zgłoszenie swojego uczestnictwa mailem na adres ezotericuss@post.pl

oraz

2) dokonanie wpłaty w wysokości 350 zł z dopiskiem "Warsztaty 11-12.05.2024" do dnia 10.05.2024 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu) na konto:

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach.

 

Zapraszam!

Darek Loga