Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Jak przebudzić swoją moc i uwolnić się od poczucia bezsilności, bezradności, niemożności i niemocy

15/06/2019

Warsztaty z Regresingiem: 15-16.06.2019 Bielsko-Biała

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

 

                                           Jeżeli jesteś osobą:

                                           *zdecydowaną na dokonanie pozytywnych zmian w swoim życiu,

                                           *rozwój na planie materialnym i duchowym,

                                           to zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to zrobić.

 

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
  • grupowe sesje Regresingu®

 

Na zajęciach wykorzystywana jest metoda Regresingu® niehipnotycznego.

Tematyka zajęć:

 

Nie znam nikogo, kto chociaż raz w swoim życiu nie doświadczył uczucia bezsilności, bezradności, niemożności czy niemocy. Któż z nas chociaż raz nie znalazł się w sytuacji, gdzie bezsilność zaślepiała go i podpowiadała, że z danym problemem czy daną sprawą nie da się nic zrobić. Któż z nas choć raz nie znalazł się w sytuacji, gdzie zdominowany przez poczucie bezradności nie widział możliwości rozwiązana swoich problemów czy wyjścia z danej sytuacji. Któż z nas chociaż raz czuł niemożność zrealizowania czegoś w swoim życiu, zmienienia czegoś. Ileż to razy byliśmy w sytuacjach, w których czuliśmy kompletną niemoc połączoną z poczuciem braku możliwości wpłynięcia na daną sytuację. Wszystkie osoby, które doświadczały bezsilności, bezradności, niemożności i niemocy, chcąc zmienić coś w swoim życiu, coś osiągnąć, doświadczali jednego wspólnego punktu – chcieli to zrobić, ale nie mogli.

Bezsilność, bezradność, niemożność i niemoc wynikają głównie z braku zrozumienia praw kreacji oraz własnych możliwości wpływania na nie i z wiary w realność ograniczeń oraz ich wyższość nad własną siłą kreacji. Uczucia te są też rozwijane i wzmacniane przez ograniczające przekonania i różnego rodzaju utarte wierzenia społeczne, rodzinne czy religijne.

W mojej pracy z ludźmi często spotykam też osoby, które pracują już nad sobą od jakiegoś czasu, mają w miarę dobrze rozwiniętą samoocenę, są świadome praw kreacji i możliwości z tym związanych, a mimo to również mają problem z poczuciem niemożności i niemocy, które skutecznie blokują lub osłabiają ich mobilizację do działania i osiąganie celów. Mają oni pomysły, chęci do ich realizacji, przekonanie o własnych możliwościach, ale ogarniające ich poczucie niemocy skutecznie paraliżuje ich do zrobienia nawet pierwszego kroku. A jeśli nawet rozpoczną jakieś działania, to po jakimś czasie ich motywacja spada lub w ogóle zanika i tracą chęć do dalszego zajmowania się tym, co rozpoczęli. Przestają oni widzieć sens w działaniu, a zaczynają go dostrzegać w „nicnierobieniu”. Po jakimś czasie mogą znowu mieć przypływ energii do działania, ale sytuacja się powtarza i często kończy się to na zaniechaniu w dążeniu do celu i przekonaniu, że już więcej nie są wstanie nic osiągnąć ponad to, co już mają. Jest to dla tych osób bardzo męczące, nie pozwala się realizować, utrzymuje ich w huśtawce energetyczno-emocjonalnej od euforii po zniechęcenie i zupełnie nie potrafią sobie z tą sytuacją poradzić.

W każdym człowieku tkwi siła i moc, chociaż u wielu osób występują one w postaci uśpionej lub jedynie częściowo przebudzonej i przyczyny tego są często bardzo indywidualne. Jednak każdy dysponuje określonym potencjałem mocy i warto go odkryć i wykorzystywać do rozwijania pozytywnych aspektów naszego życia. Warto tu jednak podkreślić, że jeśli mamy w sobie negatywne przekonania, to nasza moc je zasila, przez co de facto działamy przeciwko sobie. Zużywamy wówczas naszą moc do wzmacniania własnych ograniczających przekonań i kreowania kolejnych. Nie wystarczy więc tylko odkryć własną moc, ale warto też przepracować negatywne wzorce i przekonania.

Moc w sobie przebudzić może każdy poprzez rozwój poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie, systematyczny wzrost poczucia własnej wartości oraz wiary w siebie i swoje możliwości, jak również poprzez otwarcie się na przepływ boskiej, uniwersalnej energii i jej działanie.


Miejsce zajęć:

Studio HELIOS 
Ul. Widok 1B, Bielsko–Biała

Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00
Inwestycja: 190 zł od osoby, uczący się i regreserzy 170 zł (110 zł w przypadku uczestnictwa w jednym dniu zajęć)

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł za noc).

 

Na warsztaty proszę wziąć luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. 

Informacje i zapisy:
Jadwiga Koziołek, tel. 33 499-00-96, tel. kom. 502-714-484
Mirosław Koziołek, tel. kom. 502-714-441
E-mail: studio@helios.com.pl
Strona internetowa: www.studiohelios.com.pl

 

Uczestnictwo w pełnym cyklu co najmniej 12 zajęć (decyduje prowadzący) oraz zdanie egzaminu wewnętrznego jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do weryfikacji na regresera.

Dla tych, którzy są zainteresowani otrzymaniem dyplomu, a:

 

  • nie mogą być obecni na wszystkich kolejnych zajęciach
  • zapisali się później
  • chcą się jeszcze zapisać

 

istnieje możliwość uzupełnienia wcześniejszych zajęć w następnym cyklu, na zajęciach w innych miastach lub na wczasach z Regresingiem, które odbywają się 2 razy do roku - w zimie i w lecie.

Osoby nie zainteresowane dyplomem, a chcące polepszyć jakość swojego życia, zapraszam do uczestnictwa w dowolnych warsztatach.

 

Zapraszam!

Darek Loga