Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Jak poczuć się w pełni zaopiekowanym i doświadczać tego w życiu?

17/10/2020

Warsztaty z Regresingiem: 17-18.10.2020 Bielsko-Biała

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

 

                                           Jeżeli jesteś osobą zdecydowaną na:

                                           * dokonanie pozytywnych zmian w swoim życiu,

  •                                    * rozwój na planie materialnym i duchowym,

                                           to zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to zrobić.

 

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
  • grupowe sesje Regresingu®

 

Na zajęciach wykorzystywana jest metoda Regresingu® niehipnotycznego.

Tematyka zajęć:

Większość ludzi pracujących nad sobą prędzej czy później porusza tematy związane z brakiem miłości, bliskości, uwagi i docenienia. Wśród nich niezmiernie ważnym tematem do przepracowania jest brak poczucia i świadomości bycia zaopiekowanym.

Polska jest krajem, w którym ten problem szczególnie daje się ludziom we znaki. Na brak poczucia bycia zaopiekowanym cierpią szczególnie osoby pochodzące z toksycznych rodzin. W wielu takich rodzinach często panowało podejście, że jak dziecko jest najedzone, ubrane i ma gdzie spać, to znaczy że jest zaopiekowane i jest ok. To dlatego, kiedy w późniejszych latach dorosłe już dziecko próbuje wyjaśnić takim rodzicom, że czuło się niezaopiekowane, to rodzice przecierają oczy ze zdziwienia – o czym ono mówi? Przecież oni zawsze dbali o swoje dziecko. No cóż. Rodzice takich osób pewnie też byli tak wychowywani i uznali, że zapewnienie dziecku takich podstaw jak wyżywienie, ubranie i kąt do spania to już wszystko, czego wymaga dbałość o dziecko. Otóż nie. Zaopiekowanie wymaga zaspokojenia również wielu innych aspektów na różnych płaszczyznach życia. Ważny jest tutaj na przykład aspekt uczuciowy. Dziecko musi czuć się otoczone miłością i życzliwością swoich rodziców. Wspiera to poczucie bezpieczeństwa u dziecka oraz rozwija pozytywną więź pomiędzy nim a rodzicami. Zaopiekowanie obejmuje również wsparcie w ważnych dla dziecka kwestiach i zainteresowaniach. Dziecko czuje wtedy, że jest ważne, że jego sprawy są ważne dla innych i że może liczyć na swoich najbliższych. Jeżeli tego nie otrzymywaliśmy, to warto przebaczyć rodzicom, że nam tego nie dawali. Wszystko jedno, czy robili to specjalnie, czy po prostu nie umieli.

Poczucie krzywdy i braku zaopiekowania rozwijają w nas poczucie bycia ofiarą w relacjach z najbliższymi oraz poczucie, że nikomu na nas nie zależy, że najbliżsi mają nas gdzieś. Więc szukamy tego w dalszych relacjach. Ale szukamy z wewnętrznym poczuciem braku zaopiekowania, więc w dalszych kreacjach podświadomość uwzględni to w materializacjach wydarzeń i nadal nie otrzymamy tego, czego szukamy. Z czasem zaczniemy o to walczyć i zabiegać w kolejnych relacjach, ale wynik zawsze na końcu będzie ten sam – brak. A ewentualne zaspokojenie wynikające z naszych manipulacji i nacisków będzie krótkotrwałe i tymczasowe (takie przysłowiowe okruchy ze stołu).

Brak poczucia zaopiekowania mocno daje się we znaki ludziom, których obciążają wzorce odrzucenia. Ludzie obciążeni wzorcami odrzucenia często po prostu przepraszają, że żyją. Czują się oni winni i niegodni dosłownie wszystkiego. Takie osoby prowokują do odrzucenia i niechęci wobec nich. W takich warunkach poczucie braku zaopiekowania będzie się doskonale rozwijało. Co więcej, przejawiająca się niechęć otoczenia do takich osób nauczy je, że świat i ludzie są generalnie niechętnie do nich nastawieni, więc o tak pozytywnym zaangażowaniu, jak zaopiekowanie, mogą sobie tylko pomarzyć.

Tutaj warto wspomnieć, że osoby, które długo (bądź nigdy) nie doświadczały zaopiekowania, to oprócz poczucia braku, często przyzwyczajają się do tego, by tęsknić za opieką i wsparciem, a nie ich doświadczać. W pracy nad urzeczywistnieniem poczucia bycia zaopiekowanym trzeba wówczas położyć duży nacisk na poczucie dostatku i spełnienia. Kiedy podświadomość przyzwyczai się do tych odczuć, zacznie kreować zgodnie z nimi i wówczas będziemy doświadczać poczucia zaopiekowania na wielu płaszczyznach.

Na poczucie zaopiekowania trzeba się otworzyć. W jaki sposób? Na przykład uzdrawiając relację z Bogiem. Kiedy zapraszamy Boga do naszego życia i pozwalamy Mu działać, to zaczynamy czuć Jego działanie przejawiające się w różnych sferach naszego życia. Czujemy Jego prowadzenie, Jego podpowiedzi i ochronę. Czujemy Jego miłość i troskę i to wszystko razem daje nam poczucie bycia zaopiekowanym.

Ważnym czynnikiem w poczuciu bycia zaopiekowanym odgrywa nasza samoocena. Kiedy czujemy się chciani i kochani, kiedy czujemy się ważni i wartościowi, wówczas czujemy opiekę Boga, świata i ważnych dla nas ludzi. Poczucie braku zaopiekowania wynika z niskiego poczucia własnej wartości i to jest główną przyczyną tego, że kreuje się jego brak. Trzeba mocno popracować nad tym, by nauczyć się kochać, szanować i akceptować siebie, a także doceniać się pod każdym względem. Trzeba uznać swoją wartość oraz to, że zasługuje się na to, by być zaopiekowanym. Trzeba zbudować w sobie pozytywny stosunek do siebie i do świata, a świat odpowie nam tym samym. Wówczas można poczuć jego przychylność i opiekę.

Wypadałoby tutaj wspomnieć również o umiejętności zaopiekowania się sobą samym. Jest to bardzo ważne, gdyż świat pomaga tym, którzy sami się sobą zajmują. Dlaczego tak jest? Świat jest lustrzanym odbiciem naszych intencji. Jeżeli ktoś dba o siebie, to świat w materializacjach wydarzeń mówi: „ok, tak będzie”. Jeżeli ktoś nie dba o siebie, tylko czeka na nie wiadomo co, to wówczas świat również mówi: „ok, tak będzie”. Warto nauczyć się opiekować i zajmować sobą, a zarazem być otwartym na wsparcie i opiekę Boską, świata i ludzi. Wszystkie Zosie samosie oraz ci, którzy musieli szybko dorastać, mogą na ten pomysł zareagować z niechęcią – zajmować się sobą? Ja chcę, żeby ktoś się w końcu zajął mną – oznacza to jednak tylko tyle, że te osoby mają wciąż swoje do przepracowania w tych tematach.  

Wymieniłem tu tylko niektóre przyczyny poczucia braku bycia zaopiekowanym, jest ich oczywiście więcej i często są to przypadki do indywidualnego rozpatrzenia.

Jednak niezależnie od tego, jakie są ich przyczyny, każdy może się otworzyć i poczuć zaopiekowanym.

Bóg Ci sprzyja, świat Ci sprzyja, choć może jeszcze tego nie doświadczasz. Jednak nigdy nie jest za późno, by nad tym popracować i się na to otworzyć. Nie marnuj czasu, nie zwlekaj – zacznij działać w tym kierunku już teraz. 


Miejsce zajęć:

Studio HELIOS 
Ul. Widok 1B, Bielsko–Biała

Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00
Inwestycja: 220 zł od osoby, uczący się i Regreserzy 200 zł

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł za noc).

 

Na warsztaty proszę wziąć luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. 

Informacje i zapisy:
Jadwiga Koziołek, tel. 33 499-00-96, tel. kom. 502-714-484
Mirosław Koziołek, tel. kom. 502-714-441
E-mail: studio@helios.com.pl
Strona internetowa: www.studiohelios.com.pl

 

Uczestnictwo w cyklu co najmniej 12 zajęć (decyduje prowadzący) oraz zdanie egzaminu wewnętrznego jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do weryfikacji na Regresera.
Osoby, które są zainteresowane otrzymaniem dyplomu Regresera, a nie mogą być obecne na wszystkich kolejnych zajęciach, mogą je uzupełnić w następnym cyklu lub na innych moich zajęciach lub na wczasach z Regresingiem.

 

Zapraszam!

Darek Loga