Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Jak być otwartym na Najwyższe Dobro i co nam to da?

19/06/2021

Warsztaty: 19-20.06.2021 Bielsko-Biała + online

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                           Uwaga! Warsztaty odbędą się w formie hybrydowej stacjonarno-internetowej. Będzie można w nich uczestniczyć zarówno na miejscu w                                                         Bielsku-BIałej, jak i w formie online (przez internet). Warunkiem uczestnictwa online jest dokonanie wpłaty w wysokości 220 zł z dopiskiem                                               "Warszaty Regresingu 19-20.06.2021" (dane konta są podane poniżej). Link do zajęć zostanie przesłany przez Facebook/Messenger tuż przed                                             zajęciami każdemu, kto dokona wpłaty na konto.

                                           W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach.

                                               

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?:

 • nauczysz się otwierać na najkorzystniejsze dla siebie decyzje i działania
 • Najwyższe Dobro to siła, która Cię pokieruje w Twoim życiu
 • nauczysz się eliminować niekorzystne decyzje ze swojego życia
 • otworzysz się na czystą miłość i jej prowadzenie
 • nauczysz się, jak żyć w radości, miłości, spełnieniu i harmonii                                
 • spędzisz weekend z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

Zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to osiągnąć.  

 

Warsztaty obejmują:

 • wykłady teoretyczne;
 • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
 • sesje Regresingu®:

 

Na zajęciach wykorzystywana jest metoda Regresingu® niehipnotycznego.

Tematyka zajęć:

Podstawą trwałych sukcesów każdego człowieka, chcącego żyć dobrze i osiągać sukcesy w życiu i na duchowej ścieżce, jest otwartość na Najwyższe Dobro.

Dla mnie otwartość na Najwyższe Dobro to otwartość na Boga, jego prowadzenie oraz na wszystko to, co od Boga pochodzi. Można to ująć jeszcze inaczej – Bóg jest miłością, więc dla mnie otwartość na Najwyższe Dobro nieodzownie wiąże się z umiejętnością bycia otwartym na czystą miłość, doświadczanie jej i przeżywanie.

Otwartość na Najwyższe Dobro w tym przypadku to również umiejętność kierowania się czystą miłością i poddawania się jej prowadzeniu, jej wsparciu, inspiracjom. Otwartość na Najwyższe Dobro to zaufanie inteligencji wibracji Miłości. Otwartość na Najwyższe Dobro to umiejętność poddawania się wszelkich procesom twórczym czy uzdrawiającym, jakie inteligentna wibracja czystej miłości inicjuje i przeprowadza w nas, naszym życiu oraz otoczeniu.

Otwartość na Najwyższe Dobro to akceptacja, zgoda i pełna otwartość na istnienie i przejawianie się w nas i naszym życiu wszelkich wibracji, których źródłem jest Czysta Miłość (radość, szczęście, zadowolenie, spełnienie, harmonia itp.).

Przepracowana otwartość na Najwyższe Dobro to pełna zgoda na to, by czysta miłość i wszelkie związane z nią najwyższe wibracje całkowicie nas wypełniały, istniały w naszym życiu i przejawiały się pod każdym względem.

Otwartość na Najwyższe Dobro to również pełna zgoda i zdecydowanie na to, by wszystkie wibracje i energie oraz intencje, które nie pochodzą od Boga (czystej Miłości), przestały istnieć w nas i naszym życiu, gdyż po prostu całkowicie z nich rezygnujemy i z wszelkich ich przejawów.

Wypracowanie w sobie otwartości na Najwyższe Dobro to pewien proces, w którym dla wielu ludzi najtrudniejszą rzeczą jest właśnie zrezygnowanie z intencji i nastawień niezgodnych z Najwyższym Dobrem. Podświadomość niemal każdego człowieka ma w sobie szereg intencji i nastawień, które nie są zgodne z Najwyższym Dobrem, przez to człowiek taki szkodzi sobie i innym. Dla wielu ludzi rzeczy niezgodne z Najwyższym Dobre są jednak w jakiś sposób atrakcyjne, przyjemne, pociągające, dlatego wiele osób ma trudność z odpuszczeniem sobie tego.

Otwartość na Najwyższe Dobro to nie tylko pusta idea. W miarę otwierania się na Najwyższe Dobro (czystą miłość) poznajemy również, co najwyższe wibracje nam wspaniałego oferują. Wówczas zaczynamy rozumieć i doświadczać różnic między otwartością na Najwyższe Dobro, a otwartością na coś innego. Różnica jakości jest ogromna i nie można tego z niczym pomylić.

Bez zgody na otwartość na Najwyższe Dobro nie można się trwale zjednoczyć z Najwyższymi wibracjami, tutaj trzeba być na to absolutnie zdecydowanym – żadnych wyjątków.

Historia ludzkości już nie raz pokazała, że dużo można mówić o Bogu i miłości, powoływać się na Boga i miłość, a w praktyce realizować odwrotność tego, o czym się mówi (np. wyprawy krzyżowe, palenie na stosie itp.).

Również w rozwoju duchowym są osoby, które dużo mówią o Bogu, świetle i miłości, w rzeczywistości jednak, gdy znajdują się w sytuacjach, w których muszą działać, coś załatwić czy podjąć jakąś decyzję, potrafią się odwołać do metod niekoniecznie związanych z Najwyższym Dobrem. Wiemy jednak, że żyjemy w świecie, w którym działa Prawo Karmy (prawo przyczyn i skutków), więc takie postępowanie prędzej czy później i tak będzie miało swoje niezbyt przyjemne konsekwencje, więc nie warto iść w tym kierunku.

Otwartość na Najwyższe Dobro gwarantuje nam, że skutki wszelkich naszych działań (bądź braku działań) zawsze będą nam przynosiły korzyści oraz wszystko to, co dla nas dobre, cenne i wartościowe.

Otwartość na Najwyższe Dobro nieodzownie wiąże się też z potrzebą uzdrowienia stosunku do samego siebie pod każdym względem, gdyż nie można na przykład nie kochać i nie szanować siebie, a jednocześnie być otwartym na czystą miłość.

Warto, aby każdy otworzył się na Najwyższe Dobro, gdyż jest to jedyna droga do trwałego szczęścia, miłości, zadowolenia i spełnienia oraz do tego, by wszystko co złe i niekorzystne przestało pojawiać się i materializować w naszym życiu.

Na zajęciach będziemy się uczyć, jak taki stan osiągnąć J


MIEJSCE ZAJĘĆ:

 

Dla uczestników stacjonarnych - Studio HELIOS, ul. Widok 1B, Bielsko–Biała

 

Dla uczestników online:

Zajęcia będą prowadzone w specjalnie do tego celu stworzonym pokoju na Facebooku. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie zaproszenie do pokoju - powiadomienie przyjdzie na jego konto na FB/Messengerze.
 1. Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku lub nie jest w moich znajomych na FB, proszę je sobie stworzyć i wysłać mi zaproszenie do znajomych, wówczas będę mógł takiej osobie wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
 2. Jeśli ktoś ma inną nazwę konta na FB niż dane na przelewie, to proszę mnie o tym poinformować, abym wiedział, komu wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
 3. Jeśli ktoś ma tylko konto na Messengerze, proszę mnie o tym poinformować, to wyślę link odrębnie Messengerem, chociaż doradzam, aby też założyć konto na FB, bo niektórzy mają problemy z połączeniem się do pokoju przez Messenger.
 
Zaproszenia do pokoju będę wysyłał w piątek wieczorem. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.
Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z   Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00

 

Plan zajęć

Sobota:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + sesje Regresingu w parach między uczestnikami stacjonarnymi. Uczestnicy online będą mogli ew. dobrać się w pary do sesji z innymi uczestnikami online (wg własnego uznania). W sesjach online mogą uczestniczyć tylko osoby mające doświadczenie w  Regresingu.

 

Niedziela:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + grupowa sesja Regresingu prowadzona przez Dariusza Logę (w przypadku uczestników online w sesji mogą brać udział tylko osoby mające doświadczenie w Regresingu)

Jeśli zajęcia będą mogły się odbyć tylko w formie online (z uwagi na ew. obostrzenia), to zamiast sesji w parach będzie grupowa sesja Regresingu poprowadzona przez Dariusza Logę


Inwestycja: 220 zł od osoby

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł za noc).

 

Na warsztaty proszę wziąć luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. 

Informacje i zapisy:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa online jest dokonanie wpłaty w wysokości 220 zł z dopiskiem "Warsztaty Regresingu 19-20.06.2021" do dnia 18.06.2021 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu) na konto:

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach.

 

Zapraszam!

Darek Loga