Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Dopieszczanie siebie w życiu

10/04/2021

10-11.04.2021 Warsztaty online + ew. Bielsko-Biała

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                           Uwaga! 

                                           Warsztaty odbędą się w formie online, ale jeśli do czasu zajęć obostrzenia zostaną zniesione, to odbędą się również w Bielsku-Białej (wówczas                                             odbędą się w formie hybrydowej stacjonarno-internetowej). Będę o tym wówczas odpowiednio wcześniej informować.                                                

                                           

                                           Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

                                           Jeżeli:

 • spotyka Cię w życiu wiele trudności, Twoje życie jest ciężkie i męczące
 • wierzysz, że tylko ciężką pracą i wyrzeczeniami możesz osiągać swoje cele
 • trudno Ci zadbać o siebie bądź wręcz uważasz, że to niemożliwe
 •  a chcesz czuć się w życiu dobrze, przyjemnie, szczęśliwie
 • chcesz nauczyć się dbać o siebie, swoje potrzeby i pragnienia i czuć się z tym dobrze, miło i przyjemnie
 • chcesz, by dopieszczanie siebie przychodziło Ci łatwo i naturalnie, by było naturalnym elementem Twojego życia                               
 • i jeśli do tego chcesz spędzić weekend z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

to zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to osiągnąć.  

 

Warsztaty obejmują:

 • wykłady teoretyczne;
 • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
 • grupowe sesje Regresingu®:

 

Na zajęciach wykorzystywana jest metoda Regresingu® niehipnotycznego.

Tematyka zajęć:

Pozytywne nastawienie do siebie i swojego życia to podstawa uzdrowienia i dobrej relacji ze sobą. Kiedy kochasz siebie, kiedy wypełniasz się i obdarzasz czystą miłością, świat zaczyna obdarzać Cię tym samym. Kiedy traktujesz się z szacunkiem, inni ludzie zaczynają robić dokładnie to samo. Znikają z Twojego życia Ci, którzy szanować Cię nie chcą, a pojawiają się Ci i tylko Ci, dla których szanowanie Ciebie jest rzeczą naturalną i oczywistą. Kiedy w pełni akceptujesz siebie, wówczas świat, ludzie i kreowane przez Ciebie sytuacje prawem lustra odpowiadają Ci tym samym, obdarzając Cię bezwarunkową akceptacją. Kiedy naprawdę kochasz, szanujesz i w pełni akceptujesz siebie, to Twoje życie jest ułożone na dobrym poziomie. Otaczasz się coraz bardziej życzliwymi i kochającymi ludźmi, coraz większym bogactwem, a życie daje Ci coraz więcej powodów do radości, wygody i zadowolenia. Pewnie na jakimś poziomie potrafisz już korzystać z życia, bawić się nim i cieszyć. Jednak moim zdaniem czas iść dalej i rozwinąć w sobie umiejętność dogadzania sobie na każdym kroku i pod każdym względem – oczywiście w zgodzie ze swoim najwyższym dobrem.

Czasz nauczyć się dopieszczać siebie pod każdym względem. W dopieszczaniu siebie chodzi nie tylko o to, by zaspokajać wszystkie swoje potrzeby związane z bliskością i dotykiem. Dopieszczanie siebie w życiu ma szerszy zakres przejawiania się i obejmuje dosłownie każdą przestrzeń Twojego życia. Czas nauczyć się kreować wszędzie, gdzie jesteś, tylko to, co najwyższej jakości, najlepsze i najwspanialsze. Dopieszczanie siebie to zdolność kreowania i przyciągania do siebie wszystkiego, co sprawia Ci przyjemność w każdej sytuacji. Dopieszczanie siebie wiąże się z totalną otwartością na to, by być hojnie i chętnie obdarowywanym nie tylko przez siebie samego, ale przez życie i innych ludzi. Dlaczego tak to działa? Świat jest lustrzanym odbiciem tego, co mamy w umyśle. Jeżeli jesteśmy hojni dla siebie i otwarci na wszelkie dary, świat nam to da.

Dopieszczanie siebie w całym życiu to totalna otwartość na przyjmowanie wszelkich dóbr i przyjemności. To zdolność kreowania wspaniałych cudownych sytuacji, które nieskończenie dbają o to, byś czuł przyjemność, zadowolenie i pełną satysfakcję w każdej chwili.

Totalna otwartość i zgoda na to, by żyć na tym świecie w pełni dopieszczonym pod każdym względem powoduje, że świat przychylnie „nagina” się do Ciebie i sam jakby „stara” się zaspokoić nie tylko Twoje potrzeby, ale i zadbać o to ,by każda Twoja chwila życia była miła i przyjemna, wypełniona radością i wspaniałymi przeżyciami.

Totalna otwartość i zgoda na to, by być w pełni dopieszczonym, to zgoda na to, by Bóg zaopiekował się nami pod każdym względem. Lecz proszę tego nie kojarzyć z opieką rodziców. Pozwól Bogu, by zaopiekował się Tobą pod każdym względem. Nie tylko mówimy tutaj o podstawowych potrzebach. Jeżeli pozwolisz Bogu totalnie na wszystko w Twoim życiu, to zobaczysz, że będzie On dbał również o to to, by w Twoim życiu były same powody do radości i zadowolenia dosłownie w każdej sekundzie Twojego życia. Będzie Cię ciągle obdarzał tym, co daje Ci spełnienie i satysfakcję. Oczywiście wszystkie przyjemności, którymi Bóg będzie Cię obdarzał, będą zawsze zgodne z najwyższym dobrem Twoim i innych ludzi, więc bawiąc się życiem, nigdy sobie nie zaszkodzisz i nikogo nie skrzywdzisz.

A może myślisz, że jeszcze nie czas na kreowanie sobie takiego życia, że jeszcze nie ten poziom? Jest wręcz przeciwnie. Każdy moment jest dobry, by zadbać o siebie. Właśnie tu i teraz to najodpowiedniejszy moment, by zacząć.


Miejsce zajęć:

 

Dla uczestników online

 1. Zajęcia będą prowadzone w specjalnie do tego celu stworzonym pokoju na Facebooku. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie zaproszenie do pokoju - zaproszenie przyjdzie na jego konto na FB/Messengerze.
 2. Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku lub nie jest w moich znajomych na FB, proszę je sobie stworzyć i wysłać mi zaproszenie do znajomych, wówczas będę mógł takiej osobie wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
 3. Jeśli ktoś ma inną nazwę konta na FB niż dane na przelewie, to proszę mi wysłać wiadomość na FB/Messengerze, abym wiedział, komu wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
 4. Jeśli ktoś ma tylko konto na Messengerze, proszę mnie o tym poinformować, to wyślę link odrębnie Messengerem, chociaż doradzam, aby jednak założyć konto na FB, bo bywają problemy z połączeniem się do pokoju przez Messenger.
 5. Proszę sprawdzić, czy masz na swoim FB/Messengerze dostęp do tworzeniai korzystania z pokojów (każdy może je tworzyć) - jeśli nie, to najlepiej zainstalować przeglądarkę Google Chrome, gdyż w niektórych wersjach przeglądarki Mozilla Firefox (i może też w starszych wersjach innych przeglądarek) pokoje nie są dostępne i wówczas może być problem z dołączeniem do pokoju z warsztatami.
 
Zaproszenia do pokoju będę wysyłał w piątek wieczorem przed zajęciami. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.
Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z   Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)

 

Miejsce zajęć dla uczestników stacjonarnych (pod warunkiem, że zostaną zniesione obostrzenia)  - Studio HELIOS, ul. Widok 1B, Bielsko–Biała

Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00

 

Plan zajęć

Sobota:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + sesje Regresingu w parach między uczestnikami stacjonarnymi. Uczestnicy online będą mogli ew. dobrać się w pary do sesji z innymi uczestnikami online (wg własnego uznania). Jeśli zajęcia będą mogły się odbyć tylko w formie online (z uwagi na obostrzenia), to zamiast sesji w parach będzie grupowa sesja regresingu poprowadzona przez Dariusza Logę (w przypadku uczestników online w sesji mogą brać udział tylko osoby mające doświadczenie w Regresingu)

 

Niedziela:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + grupowa sesja Regresingu prowadzona przez Dariusza Logę (w przypadku uczestników online w sesji mogą brać udział tylko osoby mające doświadczenie w Regresingu)

 


Inwestycja: 220 zł od osoby

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł za noc), jeśli zajęcia stacjonarne dojdą do skutku. 

 

Na ewentualne warsztaty stacjonarne proszę wziąć luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. 

Informacje i zapisy:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa jest:

1) dokonanie wpłaty w wysokości 220 zł z dopiskiem "Warsztaty 10-11.04.2021" do dnia 09.04.2021 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu)

2) oraz zgłoszenie mi na FB/Messengerze chęci uczestnictwa (wówczas będę dokładnie wiedział, komu wysłać zaproszenie, gdyż czasem niektórzy na FB tak samo się nazywają lub mają inną nazwę niż dane w przelewie i łatwo o pomyłkę)

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

Uczestnictwo w co najmniej 12 zajęciach stacjonarnych (decyduje prowadzący), w których uczestnicy praktycznie uczą się Regresingu (prowadzą sesje Regresingu) oraz zdanie egzaminu wewnętrznego jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do weryfikacji na Regresera.


Osoby, które są zainteresowane otrzymaniem dyplomu Regresera, a nie mogą być obecne na wszystkich zajęciach, mogą je uzupełnić w następnym cyklu lub uczestniczyć dodatkowo w zajęciach rozwoju duchowego, które prowadzę w innych miastach lub na wczasach z Regresingiem.

Osoby nie zainteresowane dyplomem, a chcące polepszyć jakość swojego życia, zapraszam do uczestnictwa w dowolnych warsztatach.

 

Zapraszam!

Darek Loga