Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Kreowanie sukcesu

19/04/2004

Autor: Dariusz Loga

Praktycznie każdy z nas marzy o osiągnięciu sukcesów w dziedzinach życia, na których nam bardzo zależy i które są dla nas ważne. Nie każdy jednak osiąga to, co chce i nie każdemu się udaje. Dzieje się tak nie, dlatego że ci, którym się udaje to wybrańcy i szczęściarze a inni nie. Dzieje się tak, dlatego że ci, którym się udaje świadomie czy nie potrafią wykorzystać ,,prawa sukcesu’’. Musi w nich być także wewnętrzna zgoda na sukces.

Z pozoru to dziwnie brzmi – wewnętrzna zgoda na osiągnięcie sukcesu. Przecież każdy z nas, który deklarował chęć osiągnięcia sukcesu a nie osiągnął go, mógłby śmiało powiedzieć, że przecież wyraził zgodę, chciał i nic z tego nie wyszło. W pewnym sensie jest to prawdą, ale niezupełnie, gdyż świadomie wyraziłeś zgodę na osiągnięcie sukcesu - podświadomie nie.

Podświadoma zgoda jest dużo ważniejsza od świadomej, gdyż człowiek nieświadomy mając odpowiednio pozytywnie nastawioną podświadomość jest w stanie osiągnąć sukces natomiast w przypadku, kiedy jest na odwrót nic z tego nie wyjdzie.
Jeżeli sugestie świadome różnią się od podświadomych, to w tym wewnętrznym konflikcie zawsze wygra podświadomość. Nasz podświadomy umysł jest nielogiczny podobnie jak komputer i podobnie jak komputer realizuje tylko te programy, które są w nim zawarte. Jeżeli w podświadomym umyśle będą programy akceptujące sukces to podświadomość sama będzie do niego dążyć.
Jeżeli natomiast będą w niej programy sprzeczne z sukcesem, to będzie ona robić wszystko żeby osiąganie sukcesów spełzło na niczym. Oczywiście nie ma sensu obwiniać podświadomości o podkładanie kłód pod nogi, gdyż trzeba pamiętać, że to my programujemy naszą podświadomość świadomie czy nie, to nie ma znaczenia, gdyż program wprowadzony zaczyna po prostu działać.
Możemy natomiast naszą podświadomość przeprogramować tak, by realizowała ona dokładnie to, na czym nam zależy.

Jaki z tego płynie wniosek?
Otóż bardzo ważny dla nas wszystkich.
Cokolwiek dzieje się w naszym życiu jest wynikiem materializacji dokładnie tych intencji i tych programów, jakie są w naszym umyśle.

Jest tak niezależnie czy potrafisz znaleźć teraz przyczyny takich materializacji zdarzeń w swoim umyśle czy nie!.

Oprócz sesji indywidualnych i zajęć grupowych, które prowadzę w różnych miastach, to jak co roku poprowadzę też wczasy terapeutyczne z Regresingiem. Tym razem zdecydowałem się na tematykę poświeconą właśnie Kreowaniu Sukcesów.

Dlaczego właśnie taki temat wybrałem?
Otóż bardzo wiele osób nie jest świadomych praw rządzących kreowaniem sukcesów. I to właściwie jest często tą przyczyną zbraku sukcesu w naszym życiu. Jedna sprawa to znać prawa, a druga umieć je praktycznie wykorzystać, jak zauważam, wielu z nas ma również problemy z praktycznym zastosowaniem ,,praw sukcesu’’ które znają tylko w teorii.

Program zajęć, jaki został przez mnie opracowany ukierunkowany jest przede wszystkim na to, byście mogli nauczyć się praktycznie wykorzystywać prawo kreacji, które mówi, że to, na czym koncentrujesz swoją uwagę - wzrasta, nabiera mocy i w końcu materializuje się. Praktyczne poznanie tego prawa umożliwia osiąganie sukcesów dosłownie w każdej dziedzinie życia i to na skalę, jakiej człowiek tylko zapragnie.

Oczywiście ważnym czynnikiem jest tutaj poznanie własnego umysłu oraz zasad jego funkcjonowania a także jego wpływu na otaczającą nas rzeczywistość.

Kolejnym bardzo ważnym elementem wczasów będzie zmiana wyobrażeń o nas samych i naszych możliwościach. Mamy tendencję do bagatelizowania tego tematu. Jeżeli sadzisz o sobie, że jesteś do niczego, że nic dobrego w życiu Cię nie spotka, że na nic dobrego nie zasługujesz, że jesteś nikim na tym świecie, że jesteś niezaradny, że z nikim i niczym nie umiesz sobie w życiu dać rady, że nie masz żadnych możliwości, że wszelkie możliwości osiągnięcia czegokolwiek są dla Ciebie zamknięte, to mając takie przekonania nawet nie podejmujesz prób osiągnięcia czegokolwiek. Kiedy tak myslisz o sobie, to z góry dochodzisz do wniosku, że jakiekolwiek działania w celach osiągnięcia sukcesów nie mają sensu, bo Ci się i tak nie uda.

Umysł potwierdza poprzez materializację zdarzeń to, w co wierzysz - także, jeżeli z takimi negatywnymi wyobrażeniami podejmiesz próbę osiągnięcia czegokolwiek to nie dziw się, że nic lub prawie nic Ci się nie udaje. Kiedy zaczyniesz wierzyć w siebie a także zaczyniesz akceptować nowy, pozytywny obraz samego siebie, wtedy w Twoim umyśle zaczyna tworzyć się nowy wizerunek Ciebie w świecie. Umysł będzie na pewno chciał potwierdzić nowy wizerunek i nowy obraz Ciebie materializując odpowiednie wydarzania na planie fizycznym.

Oczywiście wczasy będą obfitować w praktyczne metody odnoszenia sukcesów w poszczególnych dziedzinach życia
- W kreacji udanego związku - zasady kreacji udanego związku są troszeczkę inne od tych, które stosowane są w biznesie bądź w kreowaniu jakiejkolwiek innej rzeczy materialnej. Nie mniej jednak umiejętne zastosowanie ich da Ci możliwość wykreowania sobie takiej partnerki bądź partnera i takiego związku, o jakim zawsze marzyłeś. Brzmi nie realnie? A jednak wiedza ta oparta jest przede wszystkim na bogatym doświadczeniu tych, którzy dawno już z niej skorzystali i cieszą się teraz jej owocami.

- W miłości i seksie – wielu ludzi myśli, że jak nie czują się kochani i brakuje im miłości to najlepiej jest stworzyć związek, bo wtedy będą z kimś, kto ich pokocha i wówczas będą się czuli kochani. Niemal wszyscy tak myślący ludzie zawiedli się, gdyż stworzyli oni związki, w których dalej nie czuli miłości w związku, jak również i w swoim życiu. Na miłość i jej przepływ trzeba się otworzyć, a żeby się na nią otworzyć trzeba wiedzieć jak to praktycznie zrobić. Tylko wtedy będziesz czuł ją sobą. Tylko wtedy będziesz czuł się w życiu i relacjach z innymi chciany i kochany. Mając w sobie program braku i niedostatku miłości bądź zachłanności na nią umysł zawsze będzie się starał potwierdzić realność tych programów poprzez odpowiednią materializację zdarzeń – efekt łatwo przewidzieć. Każdy z nas ma prawo do satysfakcji seksualnej i każdy może ją osiągnąć. Dobry satysfakcjonujący seks jest zawsze wynikiem miłości a nie jej źródłem.

- Trzeba także znaleźć w sobie źródła ,,Boskich Kanałów’’ z których płynąca energia daje rozkosz i wspaniałe doznania na skalę ,,Boską’’ – człowiek naprawdę jest w stanie osiągnąć taki poziom energii, doznań i doświadczeń - wielu już się o tym przekonało.

- W materii – umysł każdego z nas kreuje i materializuje to, w co wierzymy gdyż wiara w kreacji jest decydującym czynnikiem. Jeżeli bardziej wierzsz w ubóstwo, brak i nędzę to Twój umysł zmaterializuje Ci właśnie to. Umysł z równą łatwością materializuje bogactwo jak i nędzę – wybór należy do Ciebie.

- A może czujesz się niegodny? – Pamiętaj, że każdy człowiek ma prawo do bogactwa, dostatku i dobrobytu, gdyż ten świat i wszystkie jego bogactwa to Boże Dary dla nas i mamy prawo z nich korzystać na równi z innymi, gdyż nie ma ludzi wybranych czy bardziej uprzywilejowanych od innych.

- W pracy – ta dziedzina poniekąd jest powiązana z odnoszeniem sukcesów w materii, – choć nie zawsze Czasami wybierasz taki rodzaj zawodu, o dużej konkurencyjności czyli - kiedy jeden wygrywa to inni muszą przegrać. Ja jestem zwolennikiem tego, żeby w życiu nauczyć się grać w takie gry, na których wszyscy wygrywamy, gdyż wtedy realizuje się ogólne prawo wzrostu i wzajemnego wsparcia.

Jeżeli będziesz już wiedział, co chcesz w życiu robić to potem warto się jeszcze nauczyć na tym dobrze zarabiać.

Na wczasach będziemy pracować z technikami umożliwiającymi nam poznanie tego, co byśmy chcieli robić i tego, co jest dla nas najlepsze, czyli zgodne z naszymi zdolnościami i predyspozycjami.

Wczasy będą obfitować również w praktyczne sposoby wykorzystywania takich technik pracy nad sobą jak : afirmacje, medytacje, modlitwy, regresing niehipnotyczny.

Ważną rzeczą w osiąganiu sukcesów jest również to, by nauczyć się poddawać intuicji i jej prowadzeniu. Intuicja to w pewnym sensie ,,Głos Boży’’ w nas.
Kto nauczy się jej słuchać ten zawsze i wszędzie wygrywa, gdyż intuicja zawsze chce dla nas jak najlepiej. I pokazuje nam najczęściej rozwiązania, na które często byśmy sami nie wpadli.

Na wczasach zapoznasz się z licznymi ćwiczeniami, które mają na celu samopoznanie – w tym również i głosu Twojej intuicji, oraz takimi ćwiczeniami które nauczą Cię coraz bardziej podawać się intuicji.